הודעות‏ > ‏

אז למה בכלל להשתתף בתחרות האתרים?

נשלח 17 במרץ 2010, 1:33 על ידי משתמש לא ידוע

המטרה הכללית של כל אתרי ליאובק.נט (אתרי המורים, הרשמות לאירועים וכו'), היא ליצור בליאו בק סביבת למידה טכנולוגית בעזרתה יוכלו התלמידים לקחת חלק פעיל בתהליך הלימוד.

בנוסף, סביבת למידה טכנולוגית מאפשרת החלפת רעיונות ומידע בין תלמידי בית הספר ומוריהם. Google Apps היא פלטפורמה מעולה שתענה על רבים מהצרכים הדרושים לבניית סביבה כזו.

כדי להכיר את היתרונות הקיימים ב-Google Apps צריך ללמוד ולהבין את הרעיון שמאחורי השימוש בפלטפורמה זו על ידי השימוש בה. 

תחרות האתרים הכיתתיים באה כדי לעודד תלמידים להשתמש בפלטפורמה של דרך Google Apps. בתחרות יתמודדו התלמידים בשימוש בכלים שנותנת הפלטפורמה כדי שבשלבים הבאים יתחילו לחשוב וליישם את שילוב הטכנולוגיה בתהליך הלימוד,  וכך לשפר אותו - בין אם בפן החוויתי, בפן האקדמי, וכד'.

התחרות אינה המטרה, אלא כלי עידוד לתלמידים, שייקחו חלק בהשפעה על סביבת הלימודים ושיטות הלימוד - להראות להם שבידם נמצאת היכולת לתרום ולשנות. 

התחרות היא הזדמנות לקחת אחריות, היכולה להתבטא כניהול האתר - היכולת להתמיד, לארגן, לתת מוטיבציה וכו', או ככול פעילות קבועה באתר - עדכון פינה באתר, ארגון תמונות ועוד.

האתר היא הזדמנות לרכז את כל נושאי הכיתה במקום אחד - כל התמונות, ההודעות, הכתבות, והשיעורים יהיו במקום אחד כך שכל התלמידים יוכלו להשתמש באתר הכיתתי שלהם כגשר לשאר נושאי בית הספר - אתרי מורים והודעות, ובנוסף באתר יהיו גם תחומי העניין של תלמידי הכיתה - כתבות, תמונות, קישורים, סרטונים ומוזיקה.

זוהי הזדמנות לעבודה בשיתוף פעולה - ניתן להקים בכיתות צוות אתר שיהיה אחראי לתפעול השותף של האתר

Comments