הודעות

השנה החולפת...

נשלח 25 ביוני 2010, 23:09 על ידי משתמש לא ידוע   [ עודכן 25 ביוני 2010, 23:18 ]

לאחר שנה של פעילות היו למעלה מ - 120,000 צפיות, לוח שנה קהילתי שכעת פעיל, אתרים פעילים רבים של מורים ותלמידים ומספר משימות שנוהלו בלעדית דרך ליאו באק נט.  בעודנו ממשיכים לגדול ולהתפתח מצפים להמשך שיתוף פעולה פורה כפי שהיה עד היום!

אז למה בכלל להשתתף בתחרות האתרים?

נשלח 17 במרץ 2010, 1:33 על ידי משתמש לא ידוע

המטרה הכללית של כל אתרי ליאובק.נט (אתרי המורים, הרשמות לאירועים וכו'), היא ליצור בליאו בק סביבת למידה טכנולוגית בעזרתה יוכלו התלמידים לקחת חלק פעיל בתהליך הלימוד.

בנוסף, סביבת למידה טכנולוגית מאפשרת החלפת רעיונות ומידע בין תלמידי בית הספר ומוריהם. Google Apps היא פלטפורמה מעולה שתענה על רבים מהצרכים הדרושים לבניית סביבה כזו.

כדי להכיר את היתרונות הקיימים ב-Google Apps צריך ללמוד ולהבין את הרעיון שמאחורי השימוש בפלטפורמה זו על ידי השימוש בה. 

תחרות האתרים הכיתתיים באה כדי לעודד תלמידים להשתמש בפלטפורמה של דרך Google Apps. בתחרות יתמודדו התלמידים בשימוש בכלים שנותנת הפלטפורמה כדי שבשלבים הבאים יתחילו לחשוב וליישם את שילוב הטכנולוגיה בתהליך הלימוד,  וכך לשפר אותו - בין אם בפן החוויתי, בפן האקדמי, וכד'.

התחרות אינה המטרה, אלא כלי עידוד לתלמידים, שייקחו חלק בהשפעה על סביבת הלימודים ושיטות הלימוד - להראות להם שבידם נמצאת היכולת לתרום ולשנות. 

התחרות היא הזדמנות לקחת אחריות, היכולה להתבטא כניהול האתר - היכולת להתמיד, לארגן, לתת מוטיבציה וכו', או ככול פעילות קבועה באתר - עדכון פינה באתר, ארגון תמונות ועוד.

האתר היא הזדמנות לרכז את כל נושאי הכיתה במקום אחד - כל התמונות, ההודעות, הכתבות, והשיעורים יהיו במקום אחד כך שכל התלמידים יוכלו להשתמש באתר הכיתתי שלהם כגשר לשאר נושאי בית הספר - אתרי מורים והודעות, ובנוסף באתר יהיו גם תחומי העניין של תלמידי הכיתה - כתבות, תמונות, קישורים, סרטונים ומוזיקה.

זוהי הזדמנות לעבודה בשיתוף פעולה - ניתן להקים בכיתות צוות אתר שיהיה אחראי לתפעול השותף של האתר

לוח שנה פעיל - 1 לפברואר 2010

נשלח 15 בינו׳ 2010, 5:31 על ידי משתמש לא ידוע   [ עודכן 15 בינו׳ 2010, 8:31 ]

החל מה- 1 לפברואר 2010 ניתן יהיה למצא בלוח שנה הנמצא כאן את כל הארועים שיתרחשו בכל אחד מהאגפים של ליאו בק.  

ברוכים הבאים

נשלח 15 בינו׳ 2010, 5:29 על ידי משתמש לא ידוע   [ עודכן 15 בינו׳ 2010, 6:26 ]

ברוכים הבאים לאתר ליאו בק.נט.  באתר זה כולם כאחד מוזמנים להצטרף ולהשתתף בו אם זה הנהלת המרכז, מורים, תלמידים או עובדים.  הרעיון המרכזי באתר זה הוא להקים חברה מקוונת שבה פרטים ו/או קבוצות במרכז שלנו יתרום את חלקו אם זה ברעיונות חדשים או בהבאת מידע, תמונות, סרטונים וכד'.  אם עדין אין לכם חשבון באתר זה, אנא הרשמו לעיל.  גילשו באתר והתעדכנו בכל הכלים העומדים לרשותכם.  הם עשויים להיות לכם לעזר בחוויה הלימודית בליאו בק.  מצפה להשתתפותכם. 
 

1-4 of 4